Çam Petekli Bal 1 kg - 99 TL | Esbal - Türkiyenin Tek Butik Bal Markası
0
Şuan Burdasınız : Anasayfa Çam Salgı Balı

Çam Petekli Bal 1 kg

Kapıda Ödeme+5,00 TL
SABİT KARGO 0,00
Kredİ Kartına Taksit
%100 İade

99,00 TL
99,00 TL

KDV Dahil SEPETE EKLE

24kargo 24 Saatte Kargoya Verilir

30,00 TL üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA

Çam Petekli bal

Organik çam petekli balı Muğla İli ve ilçelerinin kızılçam ormalarından elde edilen çam petekli balı çam pamuklu koşnili denilen ve kızılçam ağaçlarının üzerinde bulunan böceklerin çam ağacından aldığı sıvı tatlı besini dışkılamaları ve bal arılarının bu tatlı sıvıyı kovanlarına getirmeleri ile meydana gelir. Genellikle eylül, ekim ve kasım aylarında meydan gelir.

 

Çam Petekli Balın Özellikleri:

Tamamen bal arılarının kendii yaptığı petekli baldır.

Oldukça lezzetli bir bal olan çam balının  tek yuvarlağı 1 kg gelmektedir.

Satışlarımız 1 kasnak üzerinedir.

Sitemizdeki tüm ürünlerde ve Türkiye'nin her bölgesinde geçerli olmak üzere sabit kargo ücreti alınmaktadır. Kargo Ücreti Tüm Türkiye'ye 5 TL'dir. 75 TL üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA'dır. Kapıda ödeme sistemi mevcut ve kargo ücretine ek 2.90 TL'dir

Hafta içi saat 16:00 a kadar gelen tüm siparişler aynı gün kargoya verilmektedir.

Değişim
Sitemizden almış olduğunuz ürünleri 7 gün içinde değişim yapabilirsiniz. Değişimlerde kargo ücreti sizin tarafınızdan karşılanmak zorundadır. Değişim için gönderilmiş kargoların kargo ücretlerinin ödenmemesi durumunda kargo kabul edilmemektedir.Sorunlu ürün değişimlerinde ise kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır.

İade
Ürünlerimizi 7 gün içinde dilediğiniz gibi iade edebilirsiniz. Keyfi iade durumlarında bize göndereceğiniz kargonun elimize ulaşmasının ardından kargo ücretleri düşülerek iadesi yapılacaktır. Sorunlu ürün iadelerinde kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır.