Esbal Doğal Belen Balı 840g - 69 TL | Esbal - Türkiyenin Tek Butik Bal Markası
0
Şuan Burdasınız : Anasayfa Süzme Çiçek Balı

Esbal Doğal Belen Balı 840g

Kapıda Ödeme+5,00 TL
SABİT KARGO 10,00
Kredİ Kartına Taksit
%100 İade

0,00 TL
69,00 TL

KDV Dahil SEPETE EKLE

24kargo 24 Saatte Kargoya Verilir

100,00 TL üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA

Esbal Doğal Belen Balı

1976 dan bu yana resmi anlaşmalı arıcılarımızdan  temin ettiğimiz Esbal Doğal Belen Balını pastörize ve filtre edilmeden tamamen doğal şekilde,  siz değerli dostlarımıza sunmaktayız.

Belen Balı Eskişehir İli nin Belen Köyü ndeki çiçek florasından elde edilen doğal süzme çiçek balıdır. Bölge özellik olarak tarımın olmadığı ve fabrikaların bulunmadığı bir bölgedir. Bu sebeple tarımsal ilaçlamalardan ve fabrikaların zehirli gazlarının etkisinin bulunmadığı bir yerdir. 

 

Belen Balının Özellikleri

Yoğun kıvamlı koyu renkli süzme bal çeşididir.

Ürünlerimiz laboratuvarlarda tahlil edilmiş  olup  Türk Gıda ve Tarım Bakanlığı kriterlerine uygun olarak üretilmektedir .

Doğal haliyle cam kavanozlarda 840 gr. olarak satışa sunulmaktadır.

 

Saklama Koşulları

Belen Balı nın oda sıcaklığında saklanması tavsiye edilir.

100 tl ve üzeri alışverişlerde Ücretsiz Kargo ile gönderim yapılmaktadır.

Not: Kapıdan ödeme seçeneklerinde ürün bedeline +5 TL ilave ödeme alınır.

 

 

Sitemizdeki tüm ürünlerde ve Türkiye'nin her bölgesinde geçerli olmak üzere sabit kargo ücreti alınmaktadır. Kargo Ücreti Tüm Türkiye'ye 5 TL'dir. 75 TL üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA'dır. Kapıda ödeme sistemi mevcut ve kargo ücretine ek 2.90 TL'dir

Hafta içi saat 16:00 a kadar gelen tüm siparişler aynı gün kargoya verilmektedir.

Değişim
Sitemizden almış olduğunuz ürünleri 7 gün içinde değişim yapabilirsiniz. Değişimlerde kargo ücreti sizin tarafınızdan karşılanmak zorundadır. Değişim için gönderilmiş kargoların kargo ücretlerinin ödenmemesi durumunda kargo kabul edilmemektedir.Sorunlu ürün değişimlerinde ise kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır.

İade
Ürünlerimizi 7 gün içinde dilediğiniz gibi iade edebilirsiniz. Keyfi iade durumlarında bize göndereceğiniz kargonun elimize ulaşmasının ardından kargo ücretleri düşülerek iadesi yapılacaktır. Sorunlu ürün iadelerinde kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır.