Esbal Doğal Çam Petekli Balı 1kg - 115 TL | Esbal - Türkiyenin Tek Butik Bal Markası
0
Şuan Burdasınız : Anasayfa Çam Salgı Balı

Esbal Doğal Çam Petekli Balı 1kg

Kapıda Ödeme+5,00 TL
SABİT KARGO 10,00
Kredİ Kartına Taksit
%100 İade

115,00 TL
115,00 TL

KDV Dahil SEPETE EKLE

24kargo 24 Saatte Kargoya Verilir

100,00 TL üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA

Esbal Doğal Çam Petekli Balı

1976 dan bu yana resmi anlaşmalı arıcılarımızdan  temin ettiğimiz Esbal Doğal Çam Petekli Balını pastörize ve filtre edilmeden tamamen doğal şekilde, siz değerli dostlarımıza sunmaktayız.

Organik çam petekli balı Muğla İli ve ilçelerinin kızılçam ormalarından elde edilen çam petekli balıdır. Genellikle eylül, ekim ve kasım aylarında meydana gelir.

Kızıl çam ağacının üzerinde oluşan tatlı basranın çam koşnili denilen bir böcek tarafından emilerek oluşturulan zengin salgısı muğla ırkı bal arıları tarafından alınır ve kendi enzimleri ile işleyerek petek gözlerine depolanır.

 

Çam Petekli Balının Özellikleri

Yoğun kıvamlı petekli bal çeşididir.

Ürünlerimiz laboratuvarlarda tahlil edilmiş  olup  Türk Gıda ve Tarım Bakanlığı kriterlerine uygun olarak üretilmektedir .

Doğal haliyle 1 kasnak olarak satışı gerçekleştirilmektedir.

 

Saklama Koşulları

Esbal Doğal Çam Petekli Balı nın oda sıcaklığında saklanması tavsiye edilir.

100 tl ve üzeri alışverişlerde Ücretsiz Kargo ile gönderim yapılmaktadır.

Not: Kapıdan ödeme seçeneklerinde ürün bedeline +5 TL ilave ödeme alınır.

 

 

Sitemizdeki tüm ürünlerde ve Türkiye'nin her bölgesinde geçerli olmak üzere sabit kargo ücreti alınmaktadır. Kargo Ücreti Tüm Türkiye'ye 5 TL'dir. 75 TL üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA'dır. Kapıda ödeme sistemi mevcut ve kargo ücretine ek 2.90 TL'dir

Hafta içi saat 16:00 a kadar gelen tüm siparişler aynı gün kargoya verilmektedir.

Değişim
Sitemizden almış olduğunuz ürünleri 7 gün içinde değişim yapabilirsiniz. Değişimlerde kargo ücreti sizin tarafınızdan karşılanmak zorundadır. Değişim için gönderilmiş kargoların kargo ücretlerinin ödenmemesi durumunda kargo kabul edilmemektedir.Sorunlu ürün değişimlerinde ise kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır.

İade
Ürünlerimizi 7 gün içinde dilediğiniz gibi iade edebilirsiniz. Keyfi iade durumlarında bize göndereceğiniz kargonun elimize ulaşmasının ardından kargo ücretleri düşülerek iadesi yapılacaktır. Sorunlu ürün iadelerinde kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır.