Esbal Doğal Çam Salgı Balı 840g - 55 TL | Esbal - Türkiyenin Tek Butik Bal Markası
0
Şuan Burdasınız : Anasayfa Çam Salgı Balı

Esbal Doğal Çam Salgı Balı 840g

Kapıda Ödeme+5,00 TL
SABİT KARGO 10,00
Kredİ Kartına Taksit
%100 İade

0,00 TL
55,00 TL

KDV Dahil SEPETE EKLE

24kargo 24 Saatte Kargoya Verilir

100,00 TL üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA

Esbal Doğal Çam Balı

Bir ziraat teknikeri ve bir deneyimli arıcı tarafından kurulan  butik bal mağazamız anlaşmalı arıcılarımızdan temin ettiğimiz Esbal Doğal Çam Balını endüstriyel bir işlemden geçirmeden saf ve doğal haliyle,  sofralarınızda yerini  alması sizlere sunmaktayız.

Ege ve Akdeniz bölgesinde bulunan çam ağaçlarından elde edilen salgı balıdır. Salgı balı diğer ballardan farklı özelliktedir. Çam ağacı kendi gövdesinde basra yapar. çam koşnili denilen çam ağacı paraziti ağaç üzeürndeki tatlı sıvıyı emerek tatlı bir öz oluşturur. Bu tatlı sıvı muğla ırkı bal arısı tarafından işlenerek petek gözüne doldurulur. Çam balı bu şekilde oluşmaktadır.

Çam Balının Özellikleri

Ürünlerimiz bal tebliği ,Türk Gıda Kodeksi ve Tarım Bakanlığı yönetmeliklerine uygun  arı kovanlarından özenle hasat edilip ailenize ve sevdiklerinize rahatlıkla yedirebilmeniz için ambalajlanıp sizlerin beğenisine sunulmuştur.

Zirai ilaçların kullanılmadığı ortamda üretilen ürünlerimizi güvenle kullanabilirsiniz.  

Katkı maddesiz olarak cam kavanozlarda emniyet bantlı olarak paketlenmektedir.

Ambalaj 840gramdır.

Kendine has kokusu ve tadını alabileceğiniz  eşsiz lezzetteki süzme çam balıdır.

Çam balı ballar arasında donma süresi en geç olan baldır.

Saklama Koşulları

Doğal çam balının oda sıcaklığında saklanması tavsiye edilir.

100 tl ve üzeri alışverişlerde Ücretsiz Kargo ile gönderim yapılmaktadır.

 

Not: Kapıdan ödeme seçeneklerinde ürün bedeline +5 TL ilave ödeme alınır.

 

Sitemizdeki tüm ürünlerde ve Türkiye'nin her bölgesinde geçerli olmak üzere sabit kargo ücreti alınmaktadır. Kargo Ücreti Tüm Türkiye'ye 5 TL'dir. 75 TL üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA'dır. Kapıda ödeme sistemi mevcut ve kargo ücretine ek 2.90 TL'dir

Hafta içi saat 16:00 a kadar gelen tüm siparişler aynı gün kargoya verilmektedir.

Değişim
Sitemizden almış olduğunuz ürünleri 7 gün içinde değişim yapabilirsiniz. Değişimlerde kargo ücreti sizin tarafınızdan karşılanmak zorundadır. Değişim için gönderilmiş kargoların kargo ücretlerinin ödenmemesi durumunda kargo kabul edilmemektedir.Sorunlu ürün değişimlerinde ise kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır.

İade
Ürünlerimizi 7 gün içinde dilediğiniz gibi iade edebilirsiniz. Keyfi iade durumlarında bize göndereceğiniz kargonun elimize ulaşmasının ardından kargo ücretleri düşülerek iadesi yapılacaktır. Sorunlu ürün iadelerinde kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır.