Esbal Doğal Kestane Balı - 124 TL | Esbal - Türkiyenin Tek Butik Bal Markası
0
Şuan Burdasınız : Anasayfa Kestane Balı

Esbal Doğal Kestane Balı

Kapıda Ödeme+5,00 TL
SABİT KARGO 0,00
Kredİ Kartına Taksit
%100 İade

124,00 TL
124,00 TL

KDV Dahil SEPETE EKLE

24kargo 24 Saatte Kargoya Verilir

50,00 TL üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA

Esbal Kestane Balı

Bir ziraat teknikeri ve bir deneyimli arıcı tarafından kurulan  butik bal mağazamız anlaşmalı arıcılarımızdan temin ettiğimiz Esbal Kestane Balını endüstriyel bir işlemden geçirmeden saf ve doğal haliyle,  sofralarınızda yerini  alması sizlere sunmaktayız.

Karadeniz bölgesinin zengin bitki varlığı içinde yer alan kestane ağacı, boyu 10-15 metreye ulaşan dolgun gövdeli ve uzun ömürlü bir ağaçtır. Çiçeklenme dönemi haziran ayıdır. Yapılan  araştırmalarda kestane balı, kestane ağacının çiçeklerinden ve bölgenin kendine özgü ballı bitki çeşitlerinden elde edilir.

Kestane Balının Özellikleri

Ürünlerimiz bal tebliği ,Türk Gıda Kodeksi ve Tarım Bakanlığı yönetmeliklerine uygun  arı kovanlarından özenle hasat edilip ailenize ve sevdiklerinize rahatlıkla yedirebilmeniz için ambalajlanıp sizlerin beğenisine sunulmuştur.

Zirai ilaçların kullanılmadığı ortamda üretilen ürünlerimizi güvenle kullanabilirsiniz.  

Katkı maddesiz olarak cam kavanozlarda emniyet bantlı olarak paketlenmektedir.

Ambalaj 840gramdır.

Kendine has kokusu ve tadını alabileceğiniz  eşsiz lezzetteki süzme çiçek balıdır.

Saklama Koşulları

Kestane balının oda sıcaklığında saklanması tavsiye edilir.

 

 

50 tl ve üzeri alışverişlerde Ücretsiz Kargo ile gönderim yapılmaktadır.

Not: Kapıdan ödeme seçeneklerinde ürün bedeline +5 TL ilave ödeme alınır.

Sitemizdeki tüm ürünlerde ve Türkiye'nin her bölgesinde geçerli olmak üzere sabit kargo ücreti alınmaktadır. Kargo Ücreti Tüm Türkiye'ye 5 TL'dir. 75 TL üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA'dır. Kapıda ödeme sistemi mevcut ve kargo ücretine ek 2.90 TL'dir

Hafta içi saat 16:00 a kadar gelen tüm siparişler aynı gün kargoya verilmektedir.

Değişim
Sitemizden almış olduğunuz ürünleri 7 gün içinde değişim yapabilirsiniz. Değişimlerde kargo ücreti sizin tarafınızdan karşılanmak zorundadır. Değişim için gönderilmiş kargoların kargo ücretlerinin ödenmemesi durumunda kargo kabul edilmemektedir.Sorunlu ürün değişimlerinde ise kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır.

İade
Ürünlerimizi 7 gün içinde dilediğiniz gibi iade edebilirsiniz. Keyfi iade durumlarında bize göndereceğiniz kargonun elimize ulaşmasının ardından kargo ücretleri düşülerek iadesi yapılacaktır. Sorunlu ürün iadelerinde kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır.