Polen 100g - 18 TL | Esbal - Türkiyenin Tek Butik Bal Markası
0
Şuan Burdasınız : Anasayfa Polen

Polen 100g

Kapıda Ödeme+5,00 TL
SABİT KARGO 10,00
Kredİ Kartına Taksit
%100 İade

0,00 TL
18,00 TL

KDV Dahil SEPETE EKLE

24kargo 24 Saatte Kargoya Verilir

100,00 TL üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA

Polen

Polen, bitkilerin çiçeklerindeki erkek üreme hücreleridir. Arıların, arka bacaklarındaki sepetçiklerinde kovana taşıdığı polen, arı yavrularının beslenmesinde kullanıldığı bilinmektedir.

Bal arıları tarafından polen tanecikleri kendi enzimleri ile birleştirilerek bir bütün haline getirilir ve arka bacaklarındaki polen sepetciğine yerleştirerek kovana taşırlar. 

Polen kovanda petek gözlerinin içerisine tepilerek yavru bal arılarını beslemek için kullanırlar.

Polenin bileşiminde bitki türüne göre değişiklik gösteren protein, aminoasitler, demir, bakır, kalsiyum, sodyum, magnesyum, silisyum gibi elementler ile aluminyum, nikel, titanyum ve çinko gibi iz elementler bulunmaktadır. A, B1, B2, B3,B6,C,E ve H vitaminlerinin de olduğu tespit edilmiştir. 

İçeriği

100 gramlık cam kavanoz ile ambalajlanmıştır.

Kullanım Şekli

Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir.

Günde iki adet sabah ve akşam yetişkinlerin tüketmesi tavsiye edilir.

Saklama Koşulları ve Raf Ömrü

Ürünü serin ve kuru yerde oda sıcaklığında saklayınız.

Raf ömrü 12 aydır.

100 tl ve üzeri alışverişlerde Ücretsiz Kargo ile gönderim yapılmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

Sitemizdeki tüm ürünlerde ve Türkiye'nin her bölgesinde geçerli olmak üzere sabit kargo ücreti alınmaktadır. Kargo Ücreti Tüm Türkiye'ye 5 TL'dir. 75 TL üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA'dır. Kapıda ödeme sistemi mevcut ve kargo ücretine ek 2.90 TL'dir

Hafta içi saat 16:00 a kadar gelen tüm siparişler aynı gün kargoya verilmektedir.

Değişim
Sitemizden almış olduğunuz ürünleri 7 gün içinde değişim yapabilirsiniz. Değişimlerde kargo ücreti sizin tarafınızdan karşılanmak zorundadır. Değişim için gönderilmiş kargoların kargo ücretlerinin ödenmemesi durumunda kargo kabul edilmemektedir.Sorunlu ürün değişimlerinde ise kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır.

İade
Ürünlerimizi 7 gün içinde dilediğiniz gibi iade edebilirsiniz. Keyfi iade durumlarında bize göndereceğiniz kargonun elimize ulaşmasının ardından kargo ücretleri düşülerek iadesi yapılacaktır. Sorunlu ürün iadelerinde kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır.