Polenli Sabun - 10 TL | Esbal - Türkiyenin Tek Butik Bal Markası
0
Şuan Burdasınız : Anasayfa Kozmetik

Polenli Sabun

Kapıda Ödeme+5,00 TL
SABİT KARGO 0,00
Kredİ Kartına Taksit
%100 İade

0,00 TL
10,00 TL

KDV Dahil SEPETE EKLE

24kargo 24 Saatte Kargoya Verilir

50,00 TL üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA

Polenli Sabun

Polen, bitkilerin çiçeklerindeki erkek üreme hücreleridir. Arıların, arka bacaklarındaki sepetçiklerinde kovana taşıdığı polen, arı yavrularının beslenmesinde kullanıldığı bilinmektedir.

Bal arıları tarafından polen tanecikleri kendi enzimleri ile birleştirilerek bir bütün haline getirilir ve arka bacaklarındaki polen sepetciğine yerleştirerek kovana taşırlar. 

Polenli Sabunsoğuk proses el yapımı firmamıza özel başka bir yerde bulamayacağınız doğallıkta bir üründür.Müşterilerimiz tarafından memnuniyet dönüşleri aldığımız ürünlerdendir.

İçeriği

Polen, süt ve baldır.

Kullanım Şekli:

İstenilen bölgeye ılık su ile köpürtülerek uygulanır. 1-2 dakika sonrasında yine ılık su ile durulanmalıdır.

Uygulanan bölgede hoş bir koku bırakır.

50 tl ve üzeri alışverişlerde Ücretsiz Kargo ile gönderim yapılmaktadır.

Sitemizdeki tüm ürünlerde ve Türkiye'nin her bölgesinde geçerli olmak üzere sabit kargo ücreti alınmaktadır. Kargo Ücreti Tüm Türkiye'ye 5 TL'dir. 75 TL üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA'dır. Kapıda ödeme sistemi mevcut ve kargo ücretine ek 2.90 TL'dir

Hafta içi saat 16:00 a kadar gelen tüm siparişler aynı gün kargoya verilmektedir.

Değişim
Sitemizden almış olduğunuz ürünleri 7 gün içinde değişim yapabilirsiniz. Değişimlerde kargo ücreti sizin tarafınızdan karşılanmak zorundadır. Değişim için gönderilmiş kargoların kargo ücretlerinin ödenmemesi durumunda kargo kabul edilmemektedir.Sorunlu ürün değişimlerinde ise kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır.

İade
Ürünlerimizi 7 gün içinde dilediğiniz gibi iade edebilirsiniz. Keyfi iade durumlarında bize göndereceğiniz kargonun elimize ulaşmasının ardından kargo ücretleri düşülerek iadesi yapılacaktır. Sorunlu ürün iadelerinde kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır.