Uyarı Bu sitede en iyi kullanıcı deneyimini sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Devam ederseniz, bu siteden çerez almayı kabul ettiğinizi varsayıyoruz. OK

Hakkımızda

Biz Kimiz

40 yıllık arıcılık tecrübesini Esbal ve Apilife markaları adı altında, siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunan butik bir bal markasıyız.

1976 yılından itibaren arıcılık ve balcılık konusunda üretim yapan ve uzman kadroya sahip şirketimiz Esbal ve Apilife markası adı altında, üretim hayatı boyunca sahip olduğu bilgi birikimi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duymaktadır.

Ar-Ge ve Kalite Kontrol çalışmalarının ne denli önemli olduğunun farkında olan şirketimiz bu konuda gerekli çalışmaları itina ile yapmakta ve yenilikleri yakından takip etmektedir.

Esbal ve Apilife markaları ile doğal ve damak zevkinize uygun bal çeşitlerini, arı sütü, bal, polen, propolis karışımlarından oluşan takviye gıda ürünlerini, cildinizi yenileyecek, güzelliğinize güzellik katacak doğal kozmetik ürünlerini, arıcıların ihtiyacı olan her türlü arıcılık malzemelerini ve arılarınızın ihtiyacı olan tüm arı ilaç ve takviye gıda ürünlerinin üretimi ve satışını yapmaktadır.

ÜRÜNLERİMİZ

Esbal ve Apilife markaları olarak üretimini yaptığımız arı ürünleri(bal, polen, propolis ve arı sütü) özenle seçilip, tahlilleri yapılarak, hijyen kurallarına uygun bir şekilde üretilip sizlerin beğenisine sunulmuştur.

Sizlere sunmuş olduğumuz ürünler ülkemizin flora çeşitliliğine sahip bölgelerinden özenle toplanmış olup, en yüksek kalite standartlarında değerlendirilip Gıda ve Hayvancılık Bakanlığı kanunlarına uygun bir şekilde ambalajlanmıştır.

Ülkemiz iklim ve coğrafya farklılıklarından dolayı fevkalade bir flora çeşitliliğine sahiptir. Bu her ürünümüzün hem şifasal hem aroma hem de lezzet açısından çok çeşitliliği bulunmaktadır.

Bu kadar çok bal çeşidini bulabileceğiniz bir ürün yelpazesi oluşturmak takdir edersiniz ki çok zor olmaktadır. Müşterilerimize her seferinde farklı bal çeşidini almalarını önermemizin sebebi, her bal çeşidinin insan vücuduna farklı faydalarının bulunmasıdır.

Esbal ve Apilife bal ürünleri doğal ve hakiki olmalarından dolayı belirli bir süre sonra donma yapabilmektedir. Gerçek balların kristalize olması olağan ve doğal bir olaydır. Böyle bir durumda sıcak su bulunan bir kabın içerisine konulması önerilir. Bu işlem sonrasında ürünler eski formuna kavuşacaktır.

VİZYONUMUZ

Şirketimiz kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile ürün yelpazesini, doğallığını bozmadan, kalite standartlarında geliştirmeyi ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedeflemektedir.

Yenilikçi, müşterisine hizmet vermekten mutlu olan, mükemmeliyetçilik ve dürüstlük anlayışıyla hareket eden şirketimiz bu doğrultuda ürünlerinin, satış mağazaları, bayilikleri ve online satış mağazası ile Türkiye ve Dünya çapında siz değerli müşterilerine ulaşmasını sağlamaktadır.

Firmamız arı ürünleri (bal, polen, propolis, arı sütü) konusunda hem kalite hem de güvenilirlik açısından ürün yelpazesini çeşitlendirerek insanlığa katkısız doğal ve hakiki ürünleri sunma amacındadır.